KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7292505
nr 729 2505
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Kjell Strandqvist (f. 1944), -86, Akryl på papper, signerad & daterad, bladets mått: 91x63
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 december 2011
1/12 09:36:22
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist